Rozkład kaloryczny posiłków na diecie 1500-1600 kcal

Jaki jest najlepszy dla mnie rozkład kaloryczny posiłków na diecie 1500-1600 kcal? Mam 28 lat, 170cm, 58kg, PPM 1400, CPM 2000 kcal, aktywność fizyczna średnia, wykonuję pracę fizyczną 3h w ciągu dnia.

Proponuję:
I śniadanie - 20%, II śniadanie -15%, obiad - 30%, podwieczorek - 15%, kolacja - 20%. Warto zachować odstępy między posiłkami ok. 3h.

Witam,zaplanowana przez Panią podaż energii jest w mojej ocenie deficytowa i nie bardzo rozumiem w jakim celu i z jakiego powodu chce Pani chudnąć przy masie ciała 58 kg. Jeśli z jakiegoś powodu nie jest Pani zadowolona ze swojej sylwetki to raczej skupiłabym uwagę na aktywności fizycznej niz na jeszcze większym deficycie energii. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl