Rozkojarzenie i inne objawy

Dzień dobry, ostatnio zauważyłem, że jestem jeszcze bardziej rozkojarzony niż zawsze. Odkąd pamiętam towarzyszyły mi objawy takie jak rozkojarzenie, bujanie w obłokach, nieobecność, brak koncentracji, problemy z doborem słów, obojętność na ludzi, brak entuzjazmu, błyskawiczne nudzenie się, niedokańczanie podjętych zadań, rezygnacja (to co wczoraj było ważne dziś jest obojętne), odkładanie wszystkiego na przyszłość nigdy brak zainteresowań, apatia, wycofanie, rezygnacja wbrew sobie. Nigdy nie lubiłem leków, ale w tym przypadku nie wierzę, by coś innego mogło pomóc. Do kogo z tym się zwrócić? Kto mi pomoże w sytuacji kiedy jestem stale rozkojarzony? Mam już dość takiego życia, chciałbym przestać być tak bardzo rozkojarzony. Co powinienem zrobić? Może na własną rękę poszukać jakichś leków, które mogłyby mi pomóc? Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Polecam udać się do psychologa, który po pierwsze zdiagnozuje Pana problem, a po drugie podejmie wspólnie z Panem kroki terapeutyczne. W momencie, gdy psycholog stwierdzi, iż potrzebna w Pana wypadku będzie farmakologia, wtedy skieruje Pana do konkretnego specjalisty.

Witam,

W tej sytuacji dobrze byłoby aby zgłosił się Pan do psychoterapeuty. Wspólnie możecie zobaczyć skąd bierze się u Pana ten problem. To również może pomóc w diagnozie czy potrzebna jest na tym etapie farmakoterapia.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Mochnaczewska