Rozległe krwiaki po uderzeniu

Witam, jestem kobietą, mam 23 lata. W ostatnim czasie zauważyłam, że po niezbyt silnym uderzeniu się o coś pojawiają mi się rozległe krwiaki. Po zrobieniu wyników okazało się, że mam obniżone neutrocyty - wynik: 36.6 wart.ref.40-74 % i podwyższone limfocyty -  wynik: 58.2 wart.ref.19-48 %. Chciałabym wiedzieć, czy jest powód do niepokoju i czy może to mieć związek z jakąś chorobą? Kilka lat temu przyjmowałam jod, po wizycie u endokrynologa po zakończeniu "kuracji jodowej" okazało się, że wszystko jest w porządku, tylko z niewielkim odchyleniem od normy. Poza tym rzadko choruję, wczesną wiosną "dolega" mi jedynie alergia na pyłki. Czekam na odpowiedź i z góry dziękuję!:)

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Na podstawie wybranych parametrów morfologii krwi nie jest możliwa jej interpretacja. Aby móc wypowiedzieć się na temat układu białokrwinkowego, oprócz składu procentowego krwinek białych należałoby znać przede wszystkim stężenie leukocytów (WBC) we krwi. Ważne jest określenie bezwzględnej liczby granulocytów obojętnochłonnych, limfocytów i in.

Pozdrawiam.