Rozmaz aparaturowy z podziałem na 3 populacje leukocytów

Witam co oznaczaja moje wyniki posze o odpowiedz mam37 lat Beata TSH 3, 15 Prolaktyna 11, 9 Morfologia krwi Leukocytogram:GRA 50, 7 LYM 38, 6 MON 10, 7 Retikul.% PLT 341 tys./ mm3 OB po 1h mm Komentarz:Rozmaz aparaturowy z podziałem na 3 populacje leukocytow Poziom glugozy we krwi 94 mg/dl (75-115).Z góry dziękuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki są prawidłowe. Koniecznie proszę jednak skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badań.