Rozmaz ręczny badania krwi nastolatki

Witam moja córka 15-letnia na badaniu morfologi wyszły jej rozmaz ręczny I Nie wiemy co to mam oznaczać Barwiony metodą MGG pałeczkowate 3 [%] N: 0-5 neutrofile 45 [%] strzałka w dół N 50-70 eozynofile 16 [%] dwie strzałki w góre N:1-5 bazofiole 1 [%] N 0-1,5 limfocyty 32 [%] N 24-45 monocyty 3 [%] N 1-10 Proszczę o jakaś informacje to co może znaczyć. Z Góry Dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym wyniku istotną nieprawidłowość stanowi znaczne podwyższenie poziomu eozynofili, co najczęściej jest wynikiem schorzeń alergicznych lub pasożytniczych. Wyniki powinny zostać ocenione w oparciu o dane kliniczne przez lekarza prowadzącego.