Rozmazany obraz i bóle głowy

Witam. Dwa mce temu miałam ból z tylu glowy, rozmazany, podswietlony obraz oraz dwie plamki na oku. W szpitalu powiedzieli ze to migrena. Dolegliwosci ustaly zostaly tylko plamki ktorych z dnia na dzien jest coraz wiecej sa czarne i przezroczyste mam czasem rowniez blyski jak zamkne oczy z ciemnosci. Od kilku dni rowniez chwilami widze zamazany obraz . Bylam u 3 okulistow ale powiedzieli ze nic nie widza i ze nic mi nie jest bo mam ostry wzrok. Boje sie ze to moze byc rozwarstwienie siatkowki

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.