Rozmazany obraz po laserowej korekcji wzroku metodą LASEK

Witam, chciałam sie dowiedzieć ile po zabiegu laserowej korekcji wzroku metoda LASEK obraz jest rozmazany, nie widze nic z ekranu monitora, nie umiem przeczytac tekstu z bliska

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem pozabiegowego przymglenia rogówki, czyli HAZE. Objawy HAZE są wywołane białkami kolagenowymi, które powstają na powierzchni rogówki po zabiegu. Objawy zwykle ustępują w ciągu kilku miesięcy od wykonania zabiegu. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą okulistą, który wykluczy inne nieprawidłowości.