Rozmazy wybitnie skąpe, zawierają niewielkie ilości bezpostaciowych mas

Odebrałam dzisiaj wynik biopsji guzka w piersi. "Rozmazy wybitnie skąpe, zawierają niewielkie ilości bezpostaciowych mas." Czy to znaczy, że nie mam się czym martwić? Czy być może została pobrana zbyt mała ilość materiału do badania?

Wynik biopsji jest badaniem dodatkowym, martwic się nie trzeba, ale radzę zasięgnąć porady lekarza, który kierował na biopsję, i wraz z wynikiem badania pani piersi i badania USG pomoże podjąć decyzję co dalej