Rozmiar członka a zadowolenie partnerki

Witam. Wiek: 18 Masa: 59 kg Wzrost: 173cm Mam pytanie dotyczące rozmiaru mojego penisa. Uważam że jest mały i boję się że mogę nie zadowolić mojej przyszłej wybranki. Mój penis ma 7.5 cm w spoczynku i 13.5 cm w pełnej erekcji. Moje kompleksy dotyczą głównie rozmiaru, mam dziewczynę, ale boję się z nią to zrobić, ponieważ za bardzo ją kocham i nie chce jej zranić tym ze jej mężczyzna "ma małego", wiem ze jest tą jedyną i chce dla niej jak najlepiej. (Nigdy nie widziała mnie nago)

Nie należy się sugerować wyglądem penisów w filmach erotycznych, to złuda i ułuda...
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl