Rozmiar członka dający zadowolenie kobietom

Witam, mam 18 lat. Moja dziewczyna jest dziewicą. Moj penis ma 11,3cm długości i 11cm w obwodzie. Czy taki penis zadowoli moją dziewczynę ? Czy jeszcze urośnie ? Mam 167cm wzrostu i wazę 52kg.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jedynie dziewczyna może odpowiedzieć na to pytanie. Nie tylko wielkość penisa ma znaczenie dla satysfakcji. Proszę porozmawiać o swoich obawach z dziewczyną. Penis może się powiększać do ukończenia dojrzewania czyli ok 18 roku życia.

Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Wielkość penisa jest zróżnicowana i niekoniecznie zależy od wzrostu i wagi ciała - w Europie waha się między 10-15 cm. Warto wiedzieć, że głębokość pochwy kobiety wynosi z kolei ok. 7-10 cm, więc Pański rozmiar całkowicie wystarczy by ją w całości wypełnić. Dodać też trzeba, że zazwyczaj kobiety osiągają zadowolenie nie dzięki długości penisów ich partnerów, a umiejętności poprowadzenia gry wstępnej, odpowiednim pozycjom współżycia, a nade wszystko - dzięki jakości samego związku.

Pozdrawiam.