Rozmiar członka u 18-latka a satysfakcja z seksu

Witam mam 18 lat obawiam się co do długości mojego członka ma on 14/5cm czasami 15cm w wzwodzie obwód wynosi 13 cm mierzyłem go już kilka razy jak się bardziej podnieciłem wynosiło on 15 cm i tak było dużo razy mierzyłem go z boku od podstawy czy dobrze go zmierzyłem ? do lekarza nie chce iść żeby mi go zmierzyło trochę wstydzę się a po drugie wole sobie poczytać sam czy dobrze go zmierzyłem proszę o odpowiedz i czy takie wymiary są dobre i zaspokoję swoją dziewczynę

Witam,
jz Pana opisu wynika, że wiąże Pan swoją sprawność seksualną z wielkością członka. Wydaje mi się, że Pana obawy są raczej związane z przeżywaniem własnej męskiej seksualnej roli - na co wskazuje Pana młody wiek i przypuszczam, że niewielkie jeszcze doświadczenia seksualne. W seksualności nie tylko chodzi o wymiary, lecz o bliskość, wzajemne zadowolenie, dbanie o komfort partnerki, czułość, jaka między Panem a Pana partnerką może zaistnieć. Warto koncentrować się na tym, jak Pan przeżywa własną seksualność.