Rozmiar członka u 23-latka

Witam!Mam 23 lata i problem natury męskiej.Moj penis w zwisie ma 10cm dł i 10cm grubości.We wzwodzie powiększa sie do 17 cm w dł zaś przy czym tylko do 11.5cm w grubości..To nie spełna 1.5cm w czym tkwi szkopuł?Może mam niski poziom testosteronu czy to przez nadmierna masturbacje z ktora zamierzam definitywnie skończyć.Sam już nie wiem i to jest przyczyna mojego kompleksu.

Dzień dobry!

Ludzie naturalnie różnią się wymiarami ciała. Podawane przez Pana wymiary członka są naturalne i prawidłowe dla zdrowego dorosłego mężczyzny. Jeśli erekcja jest prawidłowa, prawdopodobnie nie ma żadnego powodu do podejmowania diagnostyki czy leczenia.
Masturbacja nie ma wpływu na rozmiar członka.

Pozdrawiam!