Rozmiar członka u 24-latka

Witam, przepraszam, że powielam po raz n ten temat ale muszę uzyskać informacje na moje pytanie. Problem jest taki, iż w wieku 23 lat, posiadam członka grubości 12 cm i długości 13-13,5 cm w czasie erekcji. Według kilku (3) moich ostatnich partnerek jest to mały członek, który nie jest w stanie ich usatysfakcjonować. Stosowanie różnych pozycji, rozmowy, nic nie dało rady. Nie stosowałem jeszcze żadnych pierdół na powiększanie członka. Prosiłbym o radę seksuologa co robić w mojej sytuacji?

Dzień dobry!

Z punktu widzenia medycyny i statystycznie jest to całkowicie normalny i prawidłowy rozmiar członka zdrowego dorosłego mężczyzny.
Satysfakcja seksualna partnerki zależy od bardzo wielu czynników. Nieczęsto rozmiar członka jest kluczowym czy najważniejszym z nich.
Często najwłaściwsze są właśnie wymieniane przez Pana sposoby, takie jak eksperymentowanie podczas kontaktów i rozmowy (analiza sytuacji, odkrywanie swoich przekonań, dyskutowanie ich, propozycje nowych sposobów poprawy sytuacji itp.). Z psychologiem seksuologiem można zastanowić się, dlaczego dotychczas dawały one niezadowalające Państwa do końca rezultaty.
Jeśli mimo to, rozmiar Pana członka będzie niepokoił, może Pan osobiście skonsultować z lekarzem.

Pozdrawiam!