Rozmiar penisa a krótki czas uprawiania seksu

Witam, mam 18lat, a moj penis ma w stanie spoczynku 3-4cm, a w wzwodzie do 16-17cm, ale gdy uprawiam seks z partnerka szybki orgazm do dwoch minut i koniec. Jest mi bardzo wstyd przed nia i nie wiem czy sie udac do lekarza. Chcialbym sie dowiedziec czy penis sie "rozrosnie" i mialby wiecej cm oraz dluzszy czas uprawiania seksu.

Dzień dobry!

Większość mężczyzn w wieku 18 lat jest u końca okresu dojrzewania fizycznego i prawdopodobnie nie nastąpią już bardzo znaczące zmiany wzrostu czy rozmiarów ciała, w tym również rozmiaru członka. Podany przez Pana rozmiar członka w erekcji 16-17 cm jest prawidłowym rozmiarem penisa dorosłego, zdrowego mężczyzny, a wręcz klasyfikuje się jako członek duży. Oczywiście może Pan jednak skonsultować się z lekarzem urologiem. Co do czasu trwania stosunku, duża pobudliwość i niepełna kontrola nad momentem wytrysku jest naturalna dla mężczyzn młodych, rozpoczynających dopiero życie seksualne. Na portalu, w artykułach i odpowiedziach seksuologów znajdzie Pan wiele informacji dot. "jak przedłużyć czas trwania stosunku", wytrysku przedwczesnego i metod leczenia.

Pozdrawiam!

Witam serdecznie,
długość członka nie wpływa w żadnej mierze na dłuższy czas uprawiania stosunków seksualnych. W Pana sytuacji (przede wszystkim młody wiek, brak doświadczenia seksualnego) czas stosunku jest związany z w ogóle podjęciem kontaktów seksualnych. Jest to naturalna tendencja, w toku nabywania doświadczeń seksualnych, będzie Pan uczył się też kontroli nad odruchem wytrysku, a tym samym czas potrzebny do osiągnięcia orgazmu będzie się wydłużał.