Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Rozmiar penisa i połowiczny zarost

Witam. Jestem zmuszony ponowić temat, który nie jednokrotnie się tutaj był poruszany. Obecnie mam 25 lat, penisa mierzącego w wzwodzie 10 cm i połowiczny zarost na twarzy.. Do 18 roku życia rozwijałem się normalnie uprawiając czynnie sport, a mając 18 lat mój penis mierzył 15.5 cm. Po osiągnięciu pełnoletności wyjechałem do Holandii gdzie mieszkałem do ubiegłego roku. Od tego czasu codziennie paliłem marihuane, penis mi zmalał, a zarost na twarzy wyglada komicznie. Cóż ja mam począć ?
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
74 poziom zaufania

Wyjazd do Holandii to raczej znaczenia nie ma mozliwez to palenie marychy negaqtwynie na panan wplynelo .Proponuje wykonac badanie testosteronu i poromawiac z endokrynologiem urolog panu raczej tu nie poradzi

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety