Rozmiar penisa u 12-latka

Mam 12 lat i mój penis ma 10 cm a podczas wzwodu ma 16 cm. Czy to dobrze? Jak nie to w jaki sposób moge powiekszyć bez tabletek maści etc? z góry dziekuje za odpowiedź :D

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane rozmiary penisa mieszczą się w granicach szeroko pojętej normy. Ze względu na fakt, iż okres dojrzewania jeszcze się nie zakończył istnieje prawdopodobieństwo rozwoju prącia. Jeśli masz wątpliwości co do prawidłowości rozwoju układu rozrodczego powinieneś porozmawiać o tym z rodzicami. W razie konieczności wspólnie udajcie się do specjalisty.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Długość przyrodzenia jest cechą indywidualną. W Pana przypadku jest wszystko w normie.
P.S. nie ma żadnych skutecznych metod, które zostały potwierdzone badaniami naukowymi.