Rozmiar penisa u 38-latka

witam jestem marcin 38 lat175 zwrostu 59 wagi mok penis jak stanie ma 12 ccm czy jest dobry nie za maly

Dzień dobry!

Przeciętny męski członek ma od 10 do 19 cm.
Rozmiar penisa nie jest kluczowy dla satysfakcji seksualnej żadnego z partnerów. Najbardziej wrażliwe na stymulację jest wejście do pochwy i pierwszych kilka centymetrów jej wnętrza, stąd długość członka nie jest priorytetem.

Pozdrawiam!