Rozmiar penisa w czasie erekcji 9 cm

Witam! Mam 18lat i mam pytanie, bardzo się tego wstydzę i mogę o to zapytać tylko drogą elektroniczną, otóż czy jeżeli mój penis w czasie erekcji ma długość jedynie około 9cm. Kobieta mówi że moja długość jej odpowiada, nie widzi w tym problemów jednak ja się z tym źlę czuje. czy jest wszystko w porządku czy warto udać się do lekarza?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

taki rozmiar nie jest patologią. Jeśli Pana partnerce to nie przeszkadza to nie wydaje mi się aby interwencja jest potrzebna. Jesli jest Pan skłonny poznać się operacji sugeruje wizytę u chirurgia plastycznego.

Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Skoro Pańska partnerka się nie uskarża, nie ma powodu, by się Pan zamartwiał opisanym problemem. Dla uspokojenia sugerowałbym również konsultację u lekarza urologa, bądź androloga.

Pozdrawiam.