Rozmiar zarodka a wiek ciąży

Witam. Ostatni okres miałam 3 października brałam tabletki na wywołanie owulacji. Zapłodnienie nastąpiło prawdopodobnie 18-19 października. Byłam na usg w 12 listopada i zarodek ma 0.23 cm. Lekarz powiedział ze powinien mieć powyżej 3 mm i coś jest nie tak, kazał przyjść za tydzień. To moja pierwsza ciąża i strasznie się boje. Czy to normalne?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę zgłosić się do ginekologa zgodnie z jego zaleceniami. proszę się nie niepokoić nadmiernie, w 5 t.c. średnia wielkość zarodka zwykle wynosi około 2mm. Pozdrawiam.