Rozmiękanie chrząstki stawowej w kolanie

Witam!Od pół roku mam problem z kolanem prawym.Byłam już u lekarza i zlecil mi rtg na ktorym wyszło rozmiękanie chrząstki stawowej.Dla potwierdzenia diagnozy dostalam skierowanie na MR i dodatkowo wyszlo że mam torbirl Bakera o średnicy 0,26mm.Poszlam na ponowna wizytę i na rozmiekanie chrząstki dostawałam zastrzyki Synocrom przez 3 tyg(ostatni był 26 lutego).Na temat torbiela powiedzial że to jest nie ważne.Kolano mnie wciąż boli najbardziej nocą w dzień jakoś da się wytrzymać.proszę o poradę.

Rozmiękanie chrząstki w stawie kolanowym jest poważnym problemem , i na chwilę obecną nie ma jednoznacznych ustalonych zasad leczeniaWarto spróbować się zastanowić dlaczego do chondromalacji doszło ( uraz , zaburzenia osi ,uszkodzenia wewnątrzstawowe zaburzenia w zakresie rzepki troczków itd ) Czasami jeżeli uda się określić przyczynę to i leczenie może być skuteczniejsze.Podawanie kwasu hyaluronowego do stawu działa jedynie objawowo , a nie przyczynowo.

To, że jest torbiel Bakera świadczy także o współistniejącym stanie zapalnym. Nie znam co prawda większych szczegółów, ale mogę polecić Pani zażywanie leku naturalnego (niestety dość drogiego, bo ok. 300zł na pełną kurację 2mies. na zasadzie wszystko, albo nic - czyli jak brać to pełne 2 mies. lub w ogóle), który nie ma działań ubocznych i jest stosowany przeze mnie z dobrym efektem. Chodzi o LYPRINOL. Dawkowanie: 2x2kaps. na czczo przez 30dni, następnie 2kaps. dziennie dalsze 30dni. Razem 180tabl. na kurację.
Jednakże, jak to w medycynie, nie można dać 100% gwarancji powodzenia, chociaż jak mówię daje dobre efekty, a ja mam przeczucie, że Pani pomoże... Pozdrawiam