Rozmnażające się guzki w obu piersiach

Witam. Mam w obu piersiach niewiarygodna ilość zmian,. Poczynając od regularnego USG kończąc na biopsjach (miałam 3) guzki są postaci łagodnej póki co ale cały czas się rozmnażają. Mam kolejną kontrolę i kolejny stres! Jakie jest prawdopodobieństwo zrobić z gruczolaka nowotwór złośliwy? Mam 46 lat. Natalia. Dziękuje z góry za poradę.

Mam za mało danych aby konkretnie odpowiedzieć (w procentach np.) jakie jest prawdopodobieństwo zezłośliwienia zmian - odpowie ginekolog onkolog pod opieką którego powinna Pani być , zż