Rozmowa z mężczyzną o niskiej samoocenie z powody małego penisa

Witam Jak powinno się rozmawiać z mężczyzną, który cierpi na niską samoocenę z powodu zbyt małej wielkości penisa? Cały czas tłumacze mu że z mojej strony nie ma żadnego problemu i tak jest w niczym to nie przeszkadza, wielkość jest idealna. Jednak on wciąż się tym przejmuje i z tego powodu ma zaburzenia erekcji. Staram się bagatelizować to, ale sytuacje się powtarzają i on wciąż traci nastrój i załamuje się tym. Co mogę zrobić dla niego? Próbowałam już rozmów, wszystkiego.. jakiś argument?

Dzień dobry!

Wiele argumentów znajdą Państwo w artykułach i książkach poradnikowych dot. tematu wielkości prącia - np. statystyki dotyczące przeciętnych rozmiarów czy dot. budowy anatomicznej kobiety (najbardziej wrażliwy jest przedsionek pochwy i to stymulacja tego obszaru - pierwszych kilku centymetrów jest kluczowa dla przyjemności), głębokości pochwy.
Możliwe jednak, że partner ma głębsze kompleksy i wątpliwości, obniżoną pewność siebie, stąd warto pozytywnie pracować nad nią (akceptowanie i docenianie siebie) w różnych obszarach życia, nie tylko w temacie seksualności i wielkości penisa.

Pozdrawiam!

Ach, wielkość penisa to dla mężczyzny sprawa ogromnej wagi. Trzeba postępować bardzo delikatnie i konsekwentnie powtarzać, że dla Pani wszystko jest ok. Warto byłoby także chwalić jego sprawność seksualną i okazywać zadowolenie ze zbliżeń z nim (oczywiście, jeśli tak jest), często okazywać partnerowi miłość i czułość. Jeśli nic nie pomoże, proszę namówić partnera na wizytę u seksuologa lub psychoterapeuty. Pozdrawiam i życzę powodzenia!