Rozmowy o seksie z nieznajomymi mężczyznami przez internet

Czy ja jestem zboczona. Mam faceta od 10 lat---nigdy go nie zdradziłam. ale czasami nie mam ochoty na sex. Zapisałam się na internecie na randki--pisze z paroma osobami---o sexie , o zyciu---oczywiście z nikim nie chce się spotkac. Jakos bardzo mnie to dowartościowuje, wtedy takie pikantne pisanie i mówienie o sex---mnie podnieca. Wieczorami mam większą ochotę na sex---i myślę o mężczyznie z którym pisalam na randkach. Jestem jakby bardziej napalona;)))

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Warto przyjrzeć się, czego Pani brakuje w związku, że dowartościowania poszukuje Pani poza nim? Nawet jeśli nie wychodzi to poza granice "internetowego pisania", to może stanowić cienką granicę, która- jeśli nie zadba Pani o realizację w związku- kiedyś może zostać przekroczona.

Witam,

Czasem poszukiwanie dodatkowych relacji poza stałym związkiem – czy to takie pisanie o jakim Pani pisze, czy rzeczywiste spotkania, czy romans stanowią sposób na ustabilizowanie związku. Innymi słowy – czasem dzieje się tak, że by wytrzymać w związku, pojawia się potrzeba dodatkowych relacji poza związkiem z płcią przeciwną (w przypadku par heteroseksualnych i osobą tej samej płci w parach homoseksualnych). Może to oznaczać, że w związku, w którym Pani jest czegoś brakuje, być może nawet nieświadomie złości się Pani na partnera i rozmowy przez internet są tego przejawem, mogą m.in. stanowić sposób na rozładowanie napięcia. Czasem zachowanie tego rodzaju ma związek z cechami osobowości jednego lub obojga parterów. Są to jednak hipotezy, które być może odnoszą się do Pani, ale z pewnością nie „wyczerpują" tematu i nie mogą być traktowane jako diagnoza.
Zachęcam do konsultacji u psychologa/psychoterapeuty. W ramach portalu rzetelna diagnoza i pełne zrozumienie wraz ze sformułowaniem w jaki sposób mogłaby Pani się tym zająć nie są możliwe. Jeśli będzie miała Pani taką gotowość i ciekawość, by o tym porozmawiać, sprawdzić z czego to może wynikać u Pani, to zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Karolina Matlak