Różne diagnozy psychiatryczne

Byłam aż u 3 psychiatrów.1stwierdzil depresję,2 nerwice,3 borderline,nie wiem na jakiej podstawie,bo nie mam takich objawów typu impulsywne,ryzykowne zachowania,intensywne,burzliwe relacje,paniczny lęk przed odrzuceniem,ale i pochlonieciem przez kogoś,wahania nastroju typu od nienawiści do miłości.gdzie szukać lekarza,na tej stronie nie ma w wyszukiwarce bo to małe miejscowości.w necie też ciężko,opinii też nie ma

Mgr Krystian Kaczor

W jaki sposób były stawiane te diagnozy? Na jednym spotkaniu? Ciekawa jest ta rozbieżność. Czy opowiadała im Pani to samo? Z czego może wynikać różnorodność tych diagnoz? Co Panią też skłoniło, żeby szukać pomocy aż u trzech specjalistów? Każda kolejna z diagnoz była dla Pani tak nieadekwatna?
Gdyby opisała bardziej Pani swoją sytuację być może ktoś ze specjalistów mógłby zaproponować różne formy pomocy, które mogłaby Pani sprawdzić. Proszę rozważyć umieszczenie kolejnego zapytania.

Jeżeli google map mnie nie zwiódł to w pobliżu Pani miejscowości znajduje się Lublin. Na stronie abc zdrowie jest ranking psychoterapeutów pracujących w tym mieście. Link: https://ranking.abczdrowie.pl/c/32,psychoterapeuta,736,lublin

Witam,

zachęcam Panią do konsultacji z psychologiem, a nie psychiatrą. Nic nie pisze Pani o powodach, dla których udała się Pani do psychiatry. Zachęcam nie tyle do szukania diagnozy, która sama w sobie nie musi być pomocna i jak widać z Pani listu może być przeróżna, ale raczej rozwiązań dla konkretnych problemów, które Pani przeszkadzają w życiu. Jeśli ma Pani problem z dostępem do specjalistów w swoim mieście, zachęcam do szukania terapii online.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel
http://www.nietylkochwile.pl/pl/psycholog-online,3.html