Różne wyniki testów ciążowych a wynik badania USG

Stosunek był 31 sierpnia 24 września byłam u ginekologa na usg nic nie było widać 20 września test ciążowy negatywny potem robiłam 4 testy 26 września jeden wyszedł pozytywny ( przy tym pozytywnym mocz był gęsty razem ze śluzem) na drugi dzień rano zrobiła negatywny. Czy na usg było by już coś widać po 25 dniach i czy sugerować się tym jednym testem.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by ocenić, który z wykonanych testów ciążowych jest wiarygodny. Najlepiej byłoby zatem gdyby wykonała Pani badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi. Wynik pozwoli potwierdzić lub wykluczyć ciążę. A propos USG to teoretycznie ciąża powinna być już widoczna, aczkolwiek nie jest to regułą.