Różne wyniki testów ciążowych a wynik USG
witam wykonałam 7 testo ciazowy ktore 6 z nich wyszło pozytywne jednak wybrałam sie do ginekologo i USG niestety nic nie wykazało . jest taka mozliwosc ze jest zbyt wczesnie by co kolwiek było widac. co mam dalej zrobic czy wykonac test krwi beta hcg

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam!
Jeśli wyniki testów ciążowych są pozytywne to najpewniej jest Pani w ciąży. By było coś widać w USG może być jednak rzeczywiście za wcześnie. Może Pani oczywiście wykonać badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi, ale kluczowe będzie kontrolne USG wykonane za 2-3 tygodnie. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami specjalisty ginekologa.