Różne wyniki testów ciążowych i duża ilość mlecznego śluzu a możliwość ciąży

Witam.! Jestem w 33 dc, w 31dc robiłam test (negatywny) w 32dc już był pozytywny (druga kreseczka blada ale dobrze widoczna) szyjka macicy wysoko, zamknięta, twarda i jakby rozpulchniona , wczoraj wieczorem (32dc) uprawialiśmy seks no i już rano szyjka twarda wysoko ale otwarta dalej rozpulchniona czy to po stosunku.? no i powiem, że ostatnio mam dużo mlecznego lub przezroczystego rzadkiego śluzu miejscami rozciągliwego... Owu ok.16dc, wtedy też się kochaliśmy w tych dniach, czy to jest ciąża.?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli drugi wykonany test ciążowy jest pozytywny, to najpewniej rzeczywiście jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia ciążowy proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.