Różnica między bHCG a HCG całkowitym

Różnica między bHCG a HCG całkowitym. Witam, 01.12. zrobiłam test bHCG - 90,82 mlU/ml, 08.12 powtórzyłam test aczkolwiek miałam możliwość zrobienia tylko całkowitego poziomu HCG wyszedł 1082 mlU/ml, 10.12 wykonałam test po 48h ale już betaHCG wynik to 1216,60mlU/ml. Moje pytanie brzmi czy przyrost jest w porządku? czy moze być taka rozbieżność między całkowitym HCG a bHCG? Czy też może coś złego dzieje się z zarodkiem? bardzo proszę o odpowiedź

Renata GrzechociĹska

Witam.
Przyrost b-hCG 2x co 2 dni na początku świadczy o prawidłowym przebiegu ciąży.
Pozdrawiam