Różnica między Intractum Hyperici a Succus Hyperici

Intractum hyperici a Succus hyperici?? Od 2 tygodni zażywam wyciąg z dziurawca na poprawę nastroju.Do tej pory zażywałam interactum hyperici, jednak ostatnio gdy poprosiłam w aptece o wyciąc z dziurawca pani farmaceutka sprzedała mi 2 buteleczki Succus hyperici.Jedną już zażyłam i własnie sie zorientowałam że jest to coś innego niż piłam wcześniej chociaż opakowania identyczne!! Czy ma to coś wspólnego z Intractum hyperici które stosowałam?Czy mam swoją terapię Intractum hyperici zacząć od nowa?

Magdalena StusiĹska

Succus to sok z dziurawca- stosowany w niestrawności. Na zaburzenia nastroju stosuje się wyciąg z dziurawca- pani farmaceutka musiała źle zrozumieć.