Femibion 2

Dzień dobry. Piszę do Państwa z takim zapytaniem: czym się rożni Femibion Natal 2 od plus? Czy ten plus oby nie zawiera za duża dawkę folianów? Bo jest ich aż 600 um. Jak to wygląda pod względem składu, czy Femibion 2 ma dużo mnie pożytecznych witamin i minerałów od Femibionu Natal 2 plus? I proszę też o informację, jak to wygląda cenowo, czy jest duża różnica w kosztach i czy warto postawić na ten droższy? Może ktoś się podzielić swoją opinią na temat tych dwóch suplementów? Może zna ktoś jeszcze inny zamiennik dla tego leku, który jest jeszcze lepszy i korzystniej wychodzi cenowo. Oczywiście najważniejsze zdrowie maluszka, więc także proszę o wzięcie tego pod uwagę. Moja koleżanka brała Femibion Natal 2 i jej dzieciątko urodziło się zdrowe jak rydz, do dziś nie choruje, choć to raczej nie jest zasługa tylko tych tabletek. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zwiększona dawka folianów w ciąży i w okresie karmienia piersią jest wskazana, stąd w składzie Femibion Natal 2 Plus większa zawartość tego składnika. Dodatkowo w Femibion Plus jest zwiększona zawartość witaminy D, która jest wskazana (w zwiększonych dawkach) dla kobiet po porodzie. Dokładną specyfikację produktów znajdzie Pani na stronie producenta: http://www.femibion.pl/