Różnice między Rozex a Protopic

Witam zwracam sie z prosbą jest mi jakis lekarz wstanie wyjasnic na czym polega różnica miedzy rozex a protopic??Mam posterydowe zapalenie skóry lekarz przepisał mi rozex ale miałem wrażenie że mnie podrażnia i teraz protopic mi przepisał.Czy protopic jest wstanie pomóc na posterydowe zapalenie skóry?z

Piotr Pilarski

Lek Rozex jest antybiotykiem natomiast prototic jest lekiem immunosupresjnym. Może pomóc, proszę stosować się do zaleceń lekarza.

Pozdrawiam.