Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Różowa krew jako skutek uboczny tabletek antykoncepcyjnych

dobry wieczoe mam powazny problem od 4 tyg stosuje tabletki antykoncepcyjne carazette okres dostala spoznion po stosowaniu tych tabletek okres dostalam 21 wrzesnia a skaczyl sie 29 trwal troche duzej niz zawsze bo zawsze trwal 4-5 dni. ale do sedna sprawy teraz przy zalatwianiu sie przy odcieraniu widze takie cos jak by krew tylko ze jest ona jak by rozowa i nie wiem co sie dzieje czy to skutki uboczne tych tabletek czy poprostu cos sie dzieje prosze o odpowiedz
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Czym jest endometrioza?

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisane plamienie może być skutkiem ubocznym antykoncepcji. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy