Różowa wydzielina z pochwy przy stosowaniu Bromergonu

Witam.Od 11marca przyjmuje bromergon(1tabletka)przed mialam przerwe 2,5miesiaca.W marcu okres normalnie, w kwietni przez trzy dni tylko pare razy czerwono-rozowa wydzielina. I do teraz nie dostalam.w ciazy nie jestem bo robilam test 13dni po stosunku(betaHCg)i wyszedł 0,36(nie jestem). Co powinnam zrobic?czekac az te tabletki znów unormują?bo biore jej gdyż mam podwyższona prolaktyne.prosze o rade.

Małgorzata Panek

Test ciążowy jest wiarygodny gdy został wykonany po 14dniach od stosunku bez zabezpieczenia. Może Pani ponownie wykonać test ciążowy. Proszę udać się do swojego ginekologa. Oceni on czy konieczna jest modyfikacja leczenia.
Pozdrawiam