Różowe plamienia a prawdopodobieństwo ciąży

Wczoraj mialam miec okres ale stwierdzialm ze nie niedlugo dostane bo mnie podbrzusze bolało , dzisiaj jak przyszlam ze szkoly miałam bardzo jasno różowy taki wymaz wiec pomyslałam ze to juz okres . nastepnie podczas wymiany tampona zauwazyłam kremowy , lekko gest śluz , czy to moze byc owulacja ? Rano nieraz jest mi niedobrze ale myslałam ze to z głodu .. czy to moze byc ciąża ? prosze o szybko odpowiedz .

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie. Sugeruję wizytę u ginekologa i przeprowadzenie badania hCG w surowicy.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski