Różowe plamienie a bolesność pleców

Witam od około miesiąca współżyłam z mężem bez stosowania antykoncepcji ostatnią miesiączkę dostałam 24 Marca, która skończyła się 30 Marca/1 Maja od wczoraj czyli 9 Maja mam delikatne plamienia czerwono/różowe, czasami pobolewają mnie plecy. Co to może być, dlaczego tak się dzieje?

Małgorzata Panek

Może być to krwawienie implantacyjne. Proszę wykonać test ciążowy i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam