Różowe plamienie, owulacja a ryzyko ciąży

Witam, współżyłam z chłopakiem w czasie owulacji,po jego pierwszym wytrysku,pomiędzy drugim zdjał prezerwatywe i było kilka chwil bez. Po owulacji dostałam plamień jasnoróżowego koloru, trwały około 3-4 dni oraz pewnego wieczoru miałam chwilowe uczucie pieczenia całej macicy i jajników. Wczoraj minął termin spodziewanej miesiączki, dziś pobolewa mnie znów brzuch, dodam, że ostatnio robi mi się niedobrze po szklance piwa, gdzie wczesniej nie miałam takiego przypadku. Czy istnieje możliwośc ciąży?

Renata GrzechociĹska

Isnieje możliwość ciąży, gdyż do stosunku doszło w dni płodne. Nie można wykluczyć kontaktu nasienia z drogami rodnymi. Proponuję wykonać test ciążowy.