Różowe plamy na nodze a tatuaż

Od urodzenia mam na pupie oraz calej nodze(z tylu) rozowe plamy, ktore pod wplywem roznej temperatury sa bardziej lub mniej widoczne(czasem nawet niewidoczne, czasem bardzo ciemne). Czy na takiej skorze moge wykonac tatuaz?

Dzień dobry, odradzałabym wykonanie tatuażu w tym miejscu, może dojść do nie pożądanych komplikacji. Pigment może przybrać nieoczekiwanego koloru lub może się słabo przyjąć.

Pozdrawiam serdecznie