Różowe plamy po laserze frakcyjnym

Dziendobry, Przedstawie moja sytuacje. Mialam robiony 3 razy laser frakcyjny C02. Za zwyczaj wszystko bylo wporzadku i goilo sie dobrze. Po ostatnim laserze , czyli miesiac temu, zostaly mi male 2-3 rozowate plamki ktore jeszcze sie zeszly. Czy mam sie martwic ? Czy zejda z czasem? Od dluzszego czasu mam niedobor zelaza i biore rowniez jak zawsze tabletki antykoncepcyjne. Czy moze mnie ktos zapewnic ze to nic o co mam sie martwic ? Bardzo dziekuje z gory za odpowiedz.

Trudno powiedzieć nie widząc charakteru tych zmian, więc trudno też dociec co je spowodowało. Czasami skóra po laserze frakcyjnym długo się odbudowuje. Myślę, że te zmiany powinny w najbliższym czasie zniknąć, wygoić się.