Różowe upławy: co może być przyczyną?

Dzień dobry!
Mam problem: 3 tygodnie temu wymacałam palcem w środku narośl mięsa, skurczonego, dosyć dużego. Na dodatek mam przez ten okres czasu upławy różowe o bardzo nieprzyjemnym zapachu. Byłam u ginekologa, ale nic nie stwierdził. Dodam, że mam 25 lat i od roku czasu staramy się o dziecko. Proszę o pomoc, bo naprawdę się bardzo boję.

Witam serdecznie!
Postawienie diagnozy zawsze wymaga uszczegółowienia wywiadu oraz wykonania badania ginekologicznego. Niestety bez możliwości przeprowadzenia wspomnianej procedury nikt nie odpowie na postawione przez Panią pytanie.
Jeżeli podejrzewa Pani, że wyczuwalna zmiana nie jest szyjką macicy tylko tworem patologicznym, proponuję skonsultować się u innego specjalisty.
Pozdrawiam.