Różowy śluz 3 godziny po stosunku

Witam. Dzis 3godziny po stosuknu zauwazylam przy oddawaniu moczu rozowy sluz wydzielajacy sie z pochwy. Stosunek byl bez zapezpieczen lecz stosuje tabletki anty koncepcyjne. Okres skoczyl mi sie w niedziele czyli dwa dni temu. Dodatkowo doszly mdlosci obawiam sie czy nie jestem w ciąży, proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w opisanej sytuacji jest bardzo niskie jeśli antykoncepcja jest stosowna zgodnie z zaleceniami lekarza. Mimo to prosze zrobić test ciążowy za 14 dni.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak szybko to raczej nie ma się objawów ciąży. Być może doszło do nie wielkiego uszkodzenia błony śluzowej w czasie stosunku. Jeżeli objawy nie ustąpią proszę zgłosić się do lekarza.