Różowy śluz a poronienie

Witam! Jestem po poronienu samoistnym. Wcześniejsza miesiączka rozpoczęła się 07.02. Zrobiłam test - dodatni i od ginekologa otrzymałam profilaktycznie duphaston. Poprzednia ciąża do połowy była na duphastonie, wcześniej 2 poronienia. Od 16.03 rozpoczęło się plamienie, niskie betaHCG, brak oznak ciąży na usg i 27.03 rozpoczęło się krwawienie, które trwało 5 dni. Wczoraj pojawił się 1 skrzep ok 1cm x 0,5cm. i rano plamienie a dokładniej taki śluz blado różowo zabarwiony. Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do ginekologa.