Różowy śluz, ból podbrzusza i nadmierna ilość śliny a ciąża

Witam! Cykle regularne po 30 dni. Okres dostałam w terminie ale najpierw był to różowo mętny śluz pół dnia tylko po podcieraniu się na drugi dzień miałam krew bordowo czarną ale też wystarczyła jedna podpaska bo trwało to pół dnia, a tak od godz 15 znów plamiłam tym różowym śluzem. Na 3 dzień to już w ogóle nie musiała nawet wkładki zakładać! zazwyczaj trwa 5 dni.Dziś po tym krwawieniu do godz 12 byłam z 5 razy siku mam dziwny ból podbrzusza jak na okres i mnóstwo śliny w buzi czy to ciąża?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazane jest wykonanie testu ciążowego. Nie mogę potwierdzić ciąży na tej podstawie.