Rozpacz po ślubie byłego partnera

to moja historia pre lat temu byłam zakochana bez pamięci 15 lat próbowałam popełni samobójstwo i teras też jestem zakochana bez pamięci mój ukochany w grudni 2015 ożenił się z inną boje Kidy sobaczyłam i zdjęcie w padłam w rozpacz ale wtedy o tym o ty nie myślałam ale teras się boje że to zrobię teraz albo za jakiś czas a niechce tego zrobić 2014 i połowa 2015 przeżyłam straszną depresje lękową czy ja mogę popełnić czy ja jestem stanie to zrobić czy mam lęk przed śmierą jest troszkę pomus

W tej sytuacji warto zgłosić się do psychologa, psychoterapeuty. Wesprze, a także pomoże zrozumieć i poradzić sobie z nierokującym nadziei na realizacje uczuciem.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, zdecydowanie zachęcam panią do konsultacji u psychologa - psychoterapeuty. Warto się przyjrzeć z czego tak na prawdę wynika żal po utracie partnera, który trwa tak długo. Psycholog zaleci dalsze kroki postępowania, prawdopodobnie rozpoczęcie psychoterapii. Pozdrawiam.

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
W tej trudnej dla Pani sytuacji, kiedy uczucia i związane z nimi negatywne emocje powróciły i nie znajduje Pani w sobie wystarczających pokładów mocy, aby z tym sobie poradzić, niezbędnym wydaje się rozpoczęcie psychoterapii. Podczas tych spotkaniach uważniej i z należytym szacunkiem przyjrzy się Pani swojemu uczuciu oraz emocjom, co może skutecznie uwolnić Panią od bólu, który Pani odczuwa.
Pozdrawiam,
Michał Pyter