Rozpacz po stracie dziecka w 12 tygodniu ciąży

witam straciłam dziecko w 12 tygodniu ciąży mam już dzieci ale strata tego dziecka bardzo mnie przytłacza nie umiem sobie z tym poradzić ciągle płaczę i nic mnie nie cieszy jak mam normalnie żyć jak mam sobie z tą tragedią poradzić jestem w rozpaczy nie wiem co robić proszę o radę.

Szanowna Pani,

uprawomocniam Pani uczucia: jak inaczej można czuć się po stracie dziecka? Domyślam się, że stało się to niedawno.
Proszę dać sobie czas i dobrze się sobą zaopiekować. Ma Pani prawo do obniżonego nastroju i do tego, żeby wypłakać swoje cierpienie. Jak długo? Tu nie ma reguł...
Proszę zaobserwować, jak Pani stan wpływa na pozostałych członków rodziny. Oni czasem bardzo by chcieli pomóc, ale nie wiedzą, jak. Czasem dzieci albo mąż chcieliby przytulić, powiedzieć lub zrobić coś, co sprawiłoby Pani radość, ale też są w kropce i trudno im. Żyjemy tu i teraz. Nie da się zmienić w przeszłości...
Gdyby jednak Pani żałoba przedłużała się i ograniczałaby Pani codzienne funkcjonowanie, proszę poszukać fachowej pomocy w poradni psychologicznej.
Serdecznie Panią pozdrawiam.