Rozpamiętywanie przeszłości

Witam serdecznie.Mój problem polega na tym,że nie umiem żyć teraźniejszością,cały czas wracam do przeszłości,rozpamiętuje porażki,raztania,niepowodzenia,przez co ciągle płacze i jestem smutna.Chciałabym być po prostu szczęśliwa,ale to co robie mi to utrudnia.Nie wiem jak sobie z tym poradzić,chciałabym zacząć żyć tym co będzie a nie tym co było.Najgorzej jest wieczorem,przed pójściem spać.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty psychiatry. Po ustaleniu przyczyny dolegliwości zostanie wdrożone odwodnienie leczenie.