Rozpierający ból pod żebrami uniemożliwiający sen

Witam Siedzę i znów nie śpię bo wszystko boli.Jestem młoda mam 37 lat. Dziś wyraźnie mnie kłuje w dolnym prawym boku, nawet miałam dziś kilka takich sytuacji kiedy, kichnęłam i zabolało aż się zgięłam. Kolonoskopia -wyszła dobrze Gastroskopia wykazała refluks i helikobakter. Rozpiera pod żebrami boli czasami w różnych miejscach i całe plecy i nerki -generalnie cały korpus obolały. A w głowie jedna myśl-masz wyrostek do usunięcia. Tylko osoba która byłaby w mojej sytuacji by mnie zrozumiała.

Wyrostek robaczkowy usuwamy w przypadku jego ostrego zapalenia, a jest to choroba ostra, która trwa kilka godzin. Jeśli dolegliwości trwają dłużej to raczej wyklucza ostre zapalenie wyrostka. Powinna pani skonsultować się z chirurgiem i z ginekologiem.