Rozpoczęcie nowego opakowania tabletek antykoncepcyjnych po przerwaniu stosowania na 16 pigułce

witam,mam pytanie,skończyłam zażywanie tabletek na 16tej (blister21)niestety byłam na wyjeździe i przez nieuwagę nie zabrałam tabletek,po odstawieniu nastąpiło 2 dniowe plamienie.Moje pytanie,kiedy powinnam zacząć nowe opakowanie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani ile czasu minęło od tej sytuacji. Nie ma zatem możliwości, by precyzyjnie odpowiedzieć na Pani pytanie. W celu uzyskania szczegółowych informacji sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.