Rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych i pominięcie 6 pigułek

Biorę po raz pierwszy w życiu tabletki antykoncepcyjne Naraya, blister zaczełam w pierwszy dzień miesiączki (niedziela,czyli 6tabletek zostało na poczatku blistra) czy mam wybrać tabletki do końca blistra i zrobic siedmiodniową przerwę??? czy dokończyć początek blistra i wtedy przerwę??? jakie jest najlepsze wyjscie by antykoncepcja była zachowana???

Koniecznie proszę zażyć wszystkie tabletki i wtedy robić przerwę- Nie ma znaczenie od której tabletki rozpoczęła pani zażywanie- cykl powinien wyglądać następująco; 21 tabletek, 7 dni przerwy,