Rozpoczęcie współżycia a krótki seks

Witam, mam problem razem ze swoją dziewczyną. Oboje przeżyliśmy swój pierwszy raz ze sobą, uprawiamy seks od około 3 miesięcy, lecz jest to rzadkość ( 1 raz na 2/3 tygodnie ) powodem jest to, że rzadko kiedy jesteśmy sami ( zbyt mała prywatność ) razem doszliśmy do wniosku, że nie ma na to rady. Naszym problemem jest to, że ja zbyt szybko dochodzę i seks trwa 2minuty... :( Nie mamy możliwości uprawiać seks częściej, prosze o rady jak można rozwiązać ten problem.

Branie leków uważam za niecelowe w takiej sytuacji.
Mam nadzieję, że w przyszłości uda się zwiekszyć częstość Waszej bliskości...
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry.

Sam Pan podał prawdopodobne przyczyny opisanego problemu.
Rzeczywiście, rzadka możliwość współżycia wiąże się z dużym napięciem seksualnym, a to z kolei ma wpływ na czas trwania stosunku. Innym powodem może być również fakt, że nie dysponujecie Państwo miejscem, w którym moglibyście poczuć się intymnie i bezpiecznie, co również może przyspieszać przebieg stosunku. Dodatkowo, w grę wchodzi również Pana młody wiek, a co za tym idzie - duża prawdopodobnie potrzeba szybkiego rozładowywania napięcia.
Może by w tej sytuacji warto spróbować raz na jakiś czas skorzystać z pokoju hotelowego, gdzie będziecie Państwo mogli przez przynajmniej dobę cieszyć się sobą i kochać się w bezpiecznej i intymnej atmosferze?

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Początki współżycia, młody wiek i nieregularne współżycie sprawiają, że wytrysk przedwczesny jest niejako naturalny. Jeśli podejmują Państwo drugi stosunek tego samego dnia, zazwyczaj trwa on nieco dłużej. Sposobem opóźniania wytrysku może być również stosowanie prezerwatyw. Rozpoznawanie stopnia własnego podniecenia i kontrolę nad wytryskiem można także "trenować" podczas masturbacji.

Pozdrawiam!