Rozpoczęcie zażywania tabletek antykoncepcyjnych Microgynon21 po przerwie

Mam takie pytanie skończyły mi się tabletki 2 tygodnie temu biore microgynon 21 wczoraj niestety nie dałam rady isć wcześniej do lekarza wczoraj byłam wypisał mi kolejna recepte na tabletki... jak je mam teraz zayżwaćpo tak długiej prerwie wiem ze sie nie robi takich długich przerw ale nie dałam rady iść wcześniej. Co teraz robić?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Gdy będzie Pani już miała receptę/ lek w ręku proszę odczekać do kolejnej miesiączki. Nowe opakowanie można zacząć bez względu na okres przerwy od pierwszego dnia miesiączki.